Daje crveni, a ne zna da li će izaći živ sa terena: Haos na meču Kopa Libertadoresa (VIDEO)

Sudija je isključio gostujućeg fudbalera, dok su ga pratila trojica policajaca

• 3

Nemile scene viđene su na meču između bolivijskog Strongesta i brazilskog Sao Paula, u okviru Kopa Libertadoresa.

Utakmica je završena rezultatom 1:1, a haos je nastao nakon poslednjeg sudijskog zvižduka. A sve zbog preterane radosti gostujućeg tima...

Naime, Brazilci su u 92. minutu ostali bez isključenog golmana Deniza, a trener Sao Paula je izvršio sve tri izmene. Na gol je morao defanzivac Maikon koji nije savladan i nervoza je eskalirala upravo kada mu je saigrač Kaleri pritrčao da mu čestita.

Epilog svega je crveni karton za Kalerija koji mu je sudija dao dok su ga policajci čuvali. Podsetimo, Kaleri je golom u finišu prvog poluvremena doneo izjednačenje svom timu.