Četiri gola koja su stvorila veliki problem Espanjolu (VIDEO)

Tim iz Barselone poražen 4:0 i predstoji mu borba za opstanak

• 0

Espanjol je u velikom problemu posle gostovanja Las Palmasu - primili su četiri gola i došli u situaciju da se bore za opstanak.

Tim iz Barselone poražen je rezultatom 4:0,a pri nerešenom rezultatu su promašili zicer koji ih je vrlo verovatno i koštao bodova.

El Žar je u nadoknadi prvog poluvremena načeo mrežu Arlauskisa da bi isto učinio i Viera na samom početku drugog dela. Sve je već bilo jasno u 56. minutu kada je Bigas postigao treći gol, a konačan rezultat postavio je Vakaso u 75. minutu.

Espanjol sada ima 37 bodova, pet više od Hihona, ali i meč više. S druge strane, Las Palmas je na viskom 8. mestus a 43 boda i skoro obezbeđenim opstankom.