Tadić torpedovao Vilu, Rafa odneo bod sa Enfilda i napokon gol Azara (VIDEO)

Srbin postigao dva gola u pobedi rezultatom 4:2 * Njukasl gubio 2:0, ali kući otišao sa bodom

• 0

Srpski reprezentativac Dušan Tadić pružio je sjajnu partiju protiv novog drugoligaša Aston Vile i postigao je svoj 4. i 5. gol u šampionatu.

Tadić je u pobedi Sautemptona rezultatom 4:2 tresao mrežu u 39. i 71. minutu, a pomogli su mu Long i Mane svojim golovima. Oba za domaći tim postigao je Vestvud.

Fudbaleri Mančester Sitija savladali su u 35. kolu Premijer lige Stouk 4:0 (2:0) i napravili odličnu uvertiru za polufinale Lige šampiona protiv Real Madrida.

Golove su postigli Fernando u 35, Serhio Aguero u 43. iz penala i Keleći Ihenaćo u 64. i 74. minutu. Zanimljivo je da je Aguero najboilji strelac Sitija protv Stouka jer je na šest mečeva sa njima dao šest golova.

Srpski reprezentativac Aleksandar Kolarov odigrao je ceo meč za Siti.

Njukasl je osvoji bod vredan opstanka na Enfildu, iako su posle pola sata gubili sa 2:0. Ipak, meč je na kraju završen rezultatom 2:2.

Staridž je postigao sjajan gol već u 2. minutu, a Lalana je u 30. povisio na 2:0. Samo što je počelo drugo poluvreme Sise je smanjio rezultat koji je izjednačio Kolbek u 66. minutu.

Osmeh na licu Rafe Beniteza koji je svojevremeno vodio Redse i koji od prvog minuta nije ubacio Mitrovića. To je učinio tek u 75. minutu, ali mu Srbin nije doneo tri boda.

Čelsi je bio ubedljiv protiv Bornmuta i slavio je u gostima rezultatom 4:1, a meč je obeležio prvi gol Azara u šampionatu.

Doduše, Belgijanac je postigao dva. Prvi u 34, a drugi u nadoknadi vremena. Pored njega, u strelce sus e upisali i Vilijan i Pedro.