Veličanstven preokret Sanderlenda protiv Čelsija za Mitrovićevu tugu!

Po svemu sudeći, naredne sezone će u Čempiošipu igrati Njukasl

• 1

Burno je na dnu Premijer lige!

Sanderlend je uspeo da napravi preokret protiv Čelsija i slavi rezultatom 3:2, tako a kao poručen je stigla vest da je Njukasl remizirao bez golova sa već prežaljenom Aston Vilom.

Kosta je doveo Čelsi u prednost u 14. minutu, a Kazri je u 41. izjednačio. Uspeo je ipak Čelsi ipak da na odmor ode s vođstvom nakon što je gol za 2:1 postigao Matić.

Međutim, u nastavku gostujuća ekipa stiže do preokreta za samo tri minuta - Borini i Defo pogađali su za konačnih 3:2.

Zato će mučeni Njukasl verovatno igrati u Čempionšipu sledeće sezone. Zbog remija sa Vilom, Njukasl je 18. ekipa sa 34 boda, a Sanderlend odmah iznad opasne zone sa 35 bodova.

Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović u igru je ušao u 52. minutu umesto Sisea.

Svonsi je šokirao Vest Hem trijumfom na gostovanju od 4:1, Kristal Palas je pobedio Stuk s 2:1 za potvrdu opstanka, dok su Bornmut i Vest Bromvič Ablion odigrali bez pobednika 1:1.