≫

Jojić izašao 1 na 1 sa golmanom i utišao 80.000 navijača Borusije (VIDEO)

Miloš Jojić postigao drugi gol u Bundesligi ove sezone, i to bivšem klubu

• 8

Miloš Jojić se probudio u poslednjem kolu Bundeslige i postigao je gol, i to baš protiv bivšeg kluba, Borusije iz Dortmunda.

On je u 43. minutu, na isteku poluvremena utišao Dortmundov stadion i 80.000 navijača, a možda ih naterao da žale što ga nisu zadržali u svojim redovima. Ipak, i oduševio ih je time što se iz poštovanja prema njima nije radovao.

Posle dobrog pasa Leonarda Bitenkura, srpski fudbaler je izašao jedan na jedan sa golmanom Borusije Romanom Burkijem. Jojić je video da je on istrčao sa gol linije i lobom ga je matirao za vođstvo Kelna od 2:1.

Jojić nije proslavio pogodak, koji je bio njegov drugi u Bundesligi ove sezone. Prvi je postigao pre četiti nedelje u pobedi nad Majncom od 3:2.

Pogledajte kako je sada matirao golmana Dortmunda.