STRAVIČNE SCENE NA KIPRU: Nakon poraza ekipe srpskog trenera nastao je haos na terenu! (VIDEO)

Navijački obračun se desio čim se završila finalna utakmica nacionalnog kupa

• 0

U finalu kiparskog kupa slavio je Apolon protiv Omonije, koju vodi srpski trener Vladan Milojević, rezultatom 2:1, a čim se čuo poslednji zvižduk, na terenu je došlo do haosa.

Navijači dve ekipe su se obračunali, gađajući se bakljama.

Mediji izveštavaju da je reakcija policije bila spora, ali se za sada ne navodi broj povređenih i uhapšenih.

Prvi gol na meču postigao je Papulijas u petom minutu, da bi u 51. Omonija izjednačila golom Margkase iz slobodnog udarca. Pobedu Apolonu za osmi trofej u kupu doneo je Angeli u 73. minutu.