SRPSKA TROBOJKA NA VELODROMU: Bratska zastava Rusije i Srbije se vijorila u Marseju! (FOTO)

Tokom utakmice Rusija - Engleska na tribini se pojavilo i obeležje naše zemlje

• 10

Na tribinama stadiona Velodrom u Marseju našla se i zastava Srbije.

Zbog opšte poznatog prijateljskog odnosa između naše zemlje i Rusije podrška "zbornaji" protiv Engleske (1:1) na Evropskom prvenstvu nije manjkala ni od strane srpskih navijača.

Pred 60.000 gledalaca, u atmosferi koja je bila uzavrela nakon "uvertire" na ulicama Marselja, Englezi su poveli u 74. minutu pogotkom Erika Dajera iz slobodnog udarca, a Rusi su izjednačili u drugom minutu nadoknade, kada je kapiten Vasilij Berezucki glavom savladao Džoa Harta, a gol je, čini se nakon što je lopta prešla liniju, potvrdio Denis Glušakov, mada je pogodak, za sada, njemu pripisan.

Na kraju su viđene i neprijatne scene kada su ruski navijači probili na tribinu engleskih navijača.