≫

Partizanov nezaslužen poraz na početku priprema! (VIDEO)

Crno-beli minimalno poraženi od kiparske ekipe

• 20

Fudbaleri Partizana su porazom započeli pripreme u Poljskoj. Crno-beli su izgubili od kiparskog APOEL-a rezultatom 0:1.

Jedini gol postignut je u 76. minutu, i to sa penala - siguran je bio Tomas de Vinsenti.

Prema izveštaju na Partizanovom zvaničnom sajtu, Kiprani su nezasluženo slavili po onome što se dešavalo na terenu:

Crno-beli su izveli dva tima u dva poluvremena, a posebno su u prvih 45 minuta bili dominantni, ali nisu uspeli iz nekoliko prilika da postignu gol. Najbliži tome bio je u dva navrata Božinov u 20. i 42. minutu, a Kiprani za to vreme nisu uputili nijedan udarac na gol Šaranova.

I u drugom poluvremenu su crno-beli imali više od igre i više prilika za gol, ali je meč odlučio De Vinsenti u 76. golom sa bele tačke.

Partizan očekuju još četiri utakmice: 28. juna (za sada još nije dogovoren protivnik), 2. jula igra dve utakmice; prvo protiv Lehije iz Gdanjska od 11 sati, a potom od 18.oo protiv Druteksa. Šestog jula je protivnik rumunski Vitorul.

Sastav Partizana:

Prvo poluvreme: Šaranov, Vulićević, Gogoua, Milenković, Miletić, Everton, Brašanac (K), Jankoivć, Radović, Stevanović, Božinov.

Drugo poluvreme: Kljajić, Bandalovski, Balažic, Jevtović, Bogosavac, Radin, Marjanović, Ilić, Đuričković, Damjanović, Vlahović.