≫

Falkao dao gol posle skoro godinu dana, Olimpijakos nije pobedio kod kuće (VIDEO)

Sve je otvoreno u većini mečeva 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona

• 0

Jednim šutem u okvir gola i povoljnim rezultatom u Kazahstanu, Seltik je otvorio program preostalih mečeva vezano za kvalifikacije za Ligu šampiona.

A finiš ovog 3. kola doneo je nekoliko neočekivanih rezultata. Tu pre svega mislimo na remi Olimpijakosa kod kuće sa Hapoelom Ber Ševom (0:0).

Luka Milivojević je igrao od prvog minuta za crveno-bele koji protivniku nisu dozvolili da uputi nijedan šut u okvir gola. Najbolju priliku da da gol za Olimpijakos, imao je Fortunis u 72. minutu.

Rozenborg je kod kuće savladao APOEL rezultatom 2:1. Imao je domaći tim dva gola viška na poluvremenu, ali je Efrem u nastavku postigao zlata vredan pogodak.

Istim rezultatom i Fenerbahče je bio bolji od Monaka. Junak utakmice je bio dvostruki strelac Emenike, a gol na zvaničnom meču, posle skoro godinu dana, postigao je Falkao.