≫

Fantastičan gol Arsića i lucidna asistencija bivšeg fudbalera Zvezde odveli Radnički na vrh Super lige (VIDEO)

Radnički iz Niša će prenoćiti na prvom mestu u Super ligi posle sjajne igre i pobede nad Radom na svom Čairu

• 3

Fudbaleri Radničkog iz Niša savladali su Rad u 3. kolu Super lige Srbije na svom Čairu sa 3:0. Posle prvih 45 minuta vodili sa 2:0, a u drugom su dodatno uvećali prednost.

Od 22. minuta već je bilo 2:0. Najpre je Marko Mrkić u 16. minutu zatresao mrežu Filipovića, da bi pet minuta kasnije Lazar Arsić postigao spektakularan gol, kakvog se ne bi postideli ni u najboljim ligama Evrope.

Raspalio je levicom iz sve snage sa nekih 25 metara udaljenosti i zakucao loptu u mrežu golmana Građevinara, za možda i najlepši pogodak u dosadašnjem toku prvenstva.

Konačan rezultat postavio je Mrkić svojim drugim golom na utakmici posle asistencije Saše Stojanovića, koji se posle neuspešne epizode u Zvezdi vratio na Čair.

Lucidno je proigrao Mrkića i ''spojio ga sa golom'' u 83. minutu za konačan rezultat i tri boda, posle kojih će Nišlije prenoćiti na prvom mestu na tabeli Super lige.