≫

Golčina za pobedu Midlsbroa: Stuani ''ubio pauka'' na golu ''Crnih mačaka'' (VIDEO)

Kristijan Stuani je sa dva pogotka bio najzaslužniji za trijumf nad Crnim mačkama

• 0

Fudbaleri Midlsboroa zabeležili su prvu pobedu od povratka u Premijer ligu, pošto su u drugom kolu pobedili Sanderlend sa 2:1. Najzaslužniji za pobedu i četvrti bod ove sezone bio je Kristijan Stuani, koji je postigao oba gola za ''Boro''.

Posebno lep bio je prvi, koji je postigao fantastičnim šutem sa oko 25 metara iskosa sa desne strane u 13. minutu utakmice. Zakucao je loptu u mrežu Vita Manonea, koji je paradom samo ulepšao pogodak.

Stuani je bio strelac i drugog gola, ali velike zasluge idu Alvaru Negredu, koji je napravio dar-mar u kaznenom prostoru Crnih mačaka i poslužio svog saigrača ''na tacni'' da plasira loptu u praznu mrežu.

Sanderlend je do kraja uspeo samo da smanji prednost preko Van Anholta, koji je iskoristio nešto lošiju intervenciju golmana Midlsbroa i jedan odbitak smestio u mrežu.

Vest Hem je u poslednjoj utakmici 2. kola savladao Bornmut sa 1:0 golom Mihail Antonio, koji je u 85. minutu doneo veliko slavlje Čekićarima i Slavenu Biliću.