Real preuzeo vrh tabele: Kros ''bombom'' sprečio iznenađenje na Bernabeu (VIDEO)

Kraljevski klub teže nego što se očekivalo slomio otpor ekipe iz Viga na svom stadionu

• 0

Real Madrid je pobedio Seltu iz Viga sa 2:1 u 2. kolu Primere na svom Santjago Bernabeu  i veče će provesti kao lider na tabeli. Najzaslužniji za trijumf ekipe Zinedina Zidana bili su Alvaro Morata i Toni Kros, koji su postigli golove, dok je strelac za Seltu bio Fabijan Oreljana.

Kraljevski klub je do pobede došao teže nego što se očekivalo. Morata je tek u 60. minutu probio bedem Selte i doneo radost navijačima u Madridu. Ipak, samo 7 minuta kasnije Oreljana je postigao lep pogodak za izjednačenje.

Delovalo je da bi gosti iz Viga mogli da naprave iznenađenje i da sa bodom odu sa Bernabeua, ali je Toni Kros u 81. minutu lepim šutem izvan kaznenog prostora poslao loptu iza leđa golmana Selte, nakon što se ona od stative odbila u mrežu.