≫

Miha dobio crveni karton, navijači ga vređali sa tribina! Hart kiksnuo već na debiju za Torino (VIDEO)

Milan izgubio u finišu meča * Laciju samo bod u Veroni

• 2

Košmaran dan za Torino! Crveni karton za Sinišu Mihajlovića, veliki kiks Džoa Harta na debiju i poraz na gostovanju Atalanti - 2:1 (0:0).

Srpski stručnjak je isključen u prvom poluvremenu nakon što je burno protestvovao, jer sudija nije svirao faul nad maksijem Lopezom. Šutnuo je flašicu pored klupe, a četvrtom sudiji to nije promaklo.

Kada je izlazio sa terena, domaći navijači, inače fašistički nastrojeni, su mu skandirali ''Ti si ciganin.''

Ipak, Bikovi su poveli u 54. minutu preko Falkea, ali je Hart katastrofalno intervenisao samo dva minuta kasnije i dozvolio Masijelu da izjednači. Konačan rezultat postigao je Kesi u 82. minutu iz penala.

Milan je nastavio po starim igrama iz prethodne sezone - poraženi su na svom terenu od Udinezea rezultatom 1:0.

Jedini gol postigao je mladi hrvatski reprezentativac Stipe Perica u 88. minutu za drugu pobedu Zebri ove sezone.

Utakmica u Đenovi između istoimenog kluba i Fjorentine je napuštena zbog lošeg vremena, dok je iz istog razloga prekinuta ona u Rimu između Rome i Sampdorije. Gosti su vodili 2:1, a meč je nastavljen posle skoro sat vremena pauze.

Pauza je prijala Vučici koja je golovima Džekle u 61. i Totija u 92. iz penala uspela da pobedi.