Lukaku besan došao na utakmicu i postigao het-trik za 11 minuta (VIDEO)

Everton slavio na gostovanju Sanderlendu - 3:0

• 0

Romelu Lukaku je i te kako bio besan na upravu Evertona što mu nisu obezbedili avion za povratak iz Belgije, već je samo morao da ga plaća, ali to ga nije sprečilo da zablista na gostovanju Sanderlendu.

Everton je slavio rezultatom 3:0, a napadač Karamela postigao je het-trik za samo 11 minuta drugog poluvremena.  Redom je pogađao u 60, 68. i 71. minutu.

Zanimljivo, ovo su prvi golovi Lukakua u novoj sezoni, u kojoj Everton posle 4. kola ima sjajnih 10 bodova. S druge strane, Sanderlend je pretposlednji sa samo jednim bodom.