• 0

Matić spojio Koštu s golom, ali je Liverpul slavio u Londonu (VIDEO)

Redsi slavili sa 2:1 i tako stigli do 10. boda posle pet kola

• 0

Pesma Liverpulovih navijača na Stamford Bridžu u 90. minutu jasno je pokazivala šta se dogodilo u derbiju 5. kola Premijer lige - Redsi su sjajnom igrom tokom čitavih 90 minuta porazili Čelsi rezulttaom 2:1 (2:0).

Redsi drugi godinu godinu za redom odnose bodove sa Stamforda golovima Lovrena i Hendersona u prvom poluvremenu, dok je Dijego Košta na isteku sta vremena igre uneo tračak neizvesnosti.

Španac je postigao svoj peti gol u sezoni, a dve trećine posla obavio je Nemanja Matić. Dva odlična driblinga i lopta ko na tacni za Koštu. Ipak, nedovoljno da se izbegne prvi poraz u sezoni.

Lovren je u 17. minutu iskoristio odličan centrašut Kutinja i grešku odbrane Čelsija da postigne svoj prvi gol u Premijer ligi.

Zatim je viđen najlepši momenat utakmice, Kejhil je u 36. slabo izbacio loptu iz kaznenog prostora, ona je stigla do Hendersona koji je verovatno postigao gol sezone.

Ni Marko Grujić nije mogao da veruje šta je njegov kapiten uradio, a Klop je u nastavku pojačao defanzivu za očuvanje tri boda. Oba tima sada imaju po 10.