• 0

Četiri gola, dva crvena i promašen penal za pobedu: Brašanac i Betis se spasili na svom terenu (VIDEO)

Srbin igrao do 86. minuta i ostavio je solidan utisak

• 0

Sjajan meč viđen je u sevilji gde je domaćči Betis uspeo da se spasi od naleta Granade i uzme bod, uprkos tome što su leteli na krilima pobede nad Valensijom u prethodnom kolu - 2:2 (1:2).

Gosti su posle samo 33 minuta imali dva gola viška (Gonzales 13, Bueno 33), da bi se betis vratio golovima Alegrije u 36. i 61. minutu.

Granada je imala veliku priliku da u 79. minutu dođe do sve tri boda, kada Ponce nije iskoristio penal.

Meč je završen sa po 10 igrača u timu, pošto je kod domaćina isključen Himenez u 85, a kod gostiju Vezo u 54. minutu.

Srpski internacionalac Darko Brašanac igrao je 86 minuta i ostavio je solidan utisak.