Real slavio u Barseloni bez Ronalda: Golčina Rodrigeza, posle dva vrhunska driblinga (VIDEO)

Kraljevski klub savladao Espanjol na gostovanju sa 2:0 bez dva najbolja igrača, Kristijana Ronalda i Gereta Bejla

• 0

Real Madrid može i bez Kristijana Ronalda i Gereta Bejla! Videlo se to u Barseloni, doduše, protiv znatno slabijeg Espanjola, koga su bez većih problema savladali sa 2:0.

Ključni momenat se dogodio u samoj završnici prvog poluvremena, kada je Džejms Rodrigez postigao lep gol, kome su prethodili sjajni driblinzi, kojima se oslobodio protivnika.

Usledio je snažan šut levicom po zemlji i golman Espanjola je morao da vadi loptu iz mreže. Espanjol je primio gol u najgorem mogućem trenutku, a do kraja meča je i Benzema postigao gol u 71. minutu i tako rešio meč, posle koga je Real sam na čelu tabele sa maksimalnih 12 bodova.