Spektakularan gol: Živković je bio nekoliko metara iza protivnika, a onda je počeo da trči kao Bolt (VIDEO)

Fantastični potezi fudbalera Utrehta obeležili meč u Tventeu

• 10

Rišario Živković je obeležio meč Kupa Holandije između Tventea i Utrehta, pošto je sa dva pogotka izbacio domaćina iz ovog takmičenja rezultatom 3:1.

On je bio strelac dva gola, od kojih su oba fenomenalna. Kod prvog je do izražaja došao sjajan šut, a kod drugog neverovatna brzina.

Prvi je postigao u 17. minutu posle sjajnog šuta sa nekih 20 metara, kada je lopta završila u samim rašljama golmana Tventea.

Uzvratio je domaćin preko Unala u 54. minutu, ali je Utreht imao poslednju reč u samoj završnici meča. Najpre je Holer postigao gol za 2:1 u 88. minutu, da bi u poslednjim trenucima meča, u 93. minutu Živković postigao još jedan gol i to kada je i golman Tventea krenuo u napad.

Usledila je brza kontra gde je do izražaja došla neverovatna brzina Živkovića, koji je pretrčao protivnike, iako su bili i nekoliko metara ispred njihi plasirao loptu u praznu mrežu.