• 0

Duško Tošić utišao navijače Galatasaraja jednim potezom spoljnom (VIDEO)

Srpski fudbaler je u 78. minutu spojio saigrača sa golom, posle koga je postignut konačan rezultat u derbiju Istanbula

• 0

Duško Tošić je spasio Bešiktaš u gradskom derbiju protiv Galatasaraja, pošto je u 78. minutu asistirao Tosunu za izjednačenje i konačan rezultat od 2:2.

Tako je šampion Turske ostao neporažen na svom stadoonu protiv najvećeg rivala, koji je bio blizu pobede, pošto je na poluvremenu vodio sa 2:0 golovima Derdijoka i Brume, koji je postigao posebno lep gol, kada je nanizao nekoliko fudbalera Bešiktaša, izašao sam pred protivničkog golmana i matirao ga.

Ipak, u drugom poluvremenu smo videli preokret, a domaćinu je bilo potrebno pet minuta da izjednače. Najpre je Marselo postigao gol na asistenciju Kvarežme, da bi u 78. minutu na scenu stupio i Duško Tošić.

Srpski fudbaler je spoljnom odigrao iz prve kada je lopta u jednom napadu stigla do njega, ubacio je pravo pred peterac Galatasaraja, gde je Tosun sjajno reagovao i zatresao mrežu za veliku radost navijača Bešiktaša.

Pogledajte i sve golove, kao i asistenciju Tošića, koja je na 0.48 u priloženom snimku.