Prvenac Lazara Markovića u ludoj utakmici: Sporting vodio 3:0, pa primio tri gola u poslednjih 15 minuta (VIDEO)

Gimaraeš ja 15 minuta postigao tri gola u jednoj od najluđih utakmica ovog vikenda

• 1

Lazar Marković je na meču protiv Vitorije Gimaraeš uspeo da postigne prvi gol u dresu Sportinga, ali neće baš biti preterano zadovoljan, jer je njegov tim na neverovatan način ispustio tri gola prednosti.

Bio je to i prvi gol na utakmici a postigao ga je u 29. minutu posle odbitka nakon jednog šuta njegovog saigrača.

Bio je na pravom mestu u pravo vreme i spretnom reakcijom pred golom ubacio loptu u mrežu domaćina.

Koates je u 41. minutu povisio prednost i tim rezultatom je završeno prvo poluvreme.

Kada je Elijas u 71. minutu postigao treći gol, delovalo je da će Lavovi u Lisabon odneti tri boda.

Tako nisu mislili fudbaleri Gimaraeša. Marega je sa penala smanjio u 74, munutu, a zatim minut kasnije postigao novi gol ua 3:2. Tada je već voda ušla u uši.

To je Soareš iskoristio i u 89. minutu je postigao gol za izjednačenje.