≫

Grobari utrčali na teren i prekinuli meč Partizan - PAOK! (VIDEO)

Partizan je poražen od PAOK-a sa 2:1, ali su poslednji zvižduk dali navijači, a ne sudija

• 78

Partizan i PAOK su odigrali prijateljski meč u Humskoj u čast Saše Ilića, koji je odigrao 791. meč u dresu crno-belih. PAOK je pobedio sa 2:1, ali meč nije završen.

Grobari su pred sam kraj, u sudijskoj nadoknadi utrčali na teren i sprečili sudiju da on da poslednji zvižduk za kraj meča. Zatim je počelo utrkivanje da se uzme za uspomenu nešto od fudbalera Partizana ili PAOK-a.

Neki su čak i išli dotle da su skidali pojedine igrače do donjeg veša.

Što se tiče utakmice, Dijego Bisesvar je u prvom poluvremenu postigao dva gola, i s tim rezultatom je završeno poluvreme, da bi u nastavku Partizanov klinac, Đorđe Jpovanović majstorskim golom spoljnom smanjio rezultat i ispostavilo se postavio konačan rezultat.

Pogledajte i kako su navijači Partizana utrčali na teren.