≫

Tadićev Sautempton silan protiv Barnlija!

"Sveci" upisali treću pobedu

• 0

Fudbaleri Sautemptona nastavljaju sa odličnim partijama - sigurnom igrom protiv Barnlija upisali su treću pobedu u sezoni 3:1.

Golova uopšte nije bilo u prvom poluvremenu, bukvalno je cela utakmica stala u drugo poluvreme.

Prvo je Ostin u 52. minutu pogodio za vođstvo "svetaca", a samo osam minuta kasnije je povisio Redmond.

Sa penala je Ostin postao dvostruki strelac na ovom meču, a srpski reprezentativac Dušan Tadić je propustio jednu izglednu priliku.

Voks je za Barnli postigao počasni gol u 72. minutu.

Derbi meč ovog kola Premijer lige zakazan je za ponedeljak, kada se sastaju Liverpul i Mančester junajted na "Enfildu".