≫

Arsenal prvi, iako nije pobedio! Loš dan za Totenhem i Everton, ali ne i za Liverpul (VIDEO)

Tobdžije odigrale samo 0:0 na svom terenu protiv Midlsbroa, kao i Totenhem protiv Bornmuta * Barnli pobedio u 90. minutu, a Vest Hem golom u 94.

• 0

Subotnje utakmice Premijer lige su završene po ukusu onih ekipa koje svoje mečeve igraju u nedelju - kiks Arsenala, Totenhema i Evertona na najbolji način mogli bi da iskoriste oba Mančestera i Čelsi!

Liverpul već jeste, jer su svoju utakmicu protiv VBA, koju su igrali od 18.30 minuta, dobili rezultatom 2:1 (2:0). Trenutno, Arsenal je prvi sa 20 bodova koliko imaju i Redsi, ali za gol slabiju gol razliku.

Tobdžije su napokon zaposele čelo tabele, iako nisu pobedili kod kuće. Bod sa Emirejtsa izvukao je Midlsbro (0:0), a istim rezultatom završen je i uvodni meč 9. kola između Bornmuta i Totenhema. Pevci su mogli i da izgube da na golu nisu imali fenomenalnog Ljorisa.

Everton je imao idealnu priliku da se u potpunosti ''spoji'' sa ekipama u vrhu, ali su poraženo u gostima od Barnlija. Voks je domaćina doveo u vođstvo u 39. minutu, da bi Bolasi izjednačio u 58. Ipak, tri boda Barnliju doneo je Arfild u 90. minutu.

Lester je apsolutni pobednik ovog 9. kola i napokon su pobedili. Stradao ej Kristal Palas, a golove za aktuelnog šampiona postigli su Musa, Okazaki i Fuhs. Počasni za goste dao je Kabaj u 85. minutu, kada je već sve bilo gotovo.

Vest Hem je savladao Sanderlend na svom terenu tek u 94. minutu golom Rida, dok je bitnu pobedu upisao i Stouk. Sa dva gola Šaćiri je presudio Halu u gostima.