Završila je medicinu i postala doktor, a onda se skinula i osvojila Balkan! (FOTO)

Bikini fitnes takmičarka Maja Pavlović osvojila je titulu šampiona Balkana

• 10

Balkansko prvenstvo u bodibildingu i fitnesu održano je prethodnog vikenda u Knjaževcu.

>>> Zbog ovoga volimo bikini fitnes: Srbija je dobila svoji misicu (FOTO)

Šampionat je okupio više od 150 takmičara iz 10 balkanskih zemalja. Reprezentacija Srbije osvojila je drugo mesto u generalnom plasmanu osvojivši više od 15 medalja, dok je aposlutni pobednik turnira tim iz Bugarske.

(VIDEO) TOP 5: SEKSI cica u teretani, po vašem izboru!

- Naš državni tim učestvovao je sa ukupno 38 takmičara. Osvojili smo više od 15 medalja, što je jedan od rekorda do sada, a očekivali smo najviše 10 do 12 odličja - rekao je Stojić.

U bikini fitnesu srpski tim je došao do dve medalje. Zlato je osvojila Maja Pavlović, a bronzanu medalju Dijana Đajić.  Drugoplasirana je bila Bugarka Ralica Panajotova.

Pavlovićeva je inače pre nekoliko nedelja završila medicinski fakultet u Kragujevcu, zbog čega je i zovu najseksi doktorka Srbije.

Izvanrednu formu je prikazala i Dijana Đajić koja je bila bronzana na svom prvom učešću na balkanskom šampionatu. Njih dve će predstavljati Srbiju na Svetskom prvenstvu u Poljskoj 11. novembra.