≫

Liverpul može na prvo mesto, Arsenal i Totenhem podelili plen!

Miroljubivo u derbiju Londona, nije bilo pobednika

• 3

Fudbaleri Arsenala i Totenhema remizirali su sa 1:1 u derbiju Londona u 11. kolu Premijer lige, posle čega je Čelsi ostao sam na vrhu tabele sa 25 bodova.

Arsenal i Mančester siti sada imaju po 24 boda, a Liverpul ima 23 uz utakmicu manje. Crvene čeka meč sa Votfordom na Enfildu i ukoliko pobede nadvisiće Čelsi koji je u sjajnoj seriji rezultata.

Tobdžije su mogle da daju i više golova u prvom poluvremenu, a jedini su postigli iz autogola Vimera, glavom u 42. minutu. Kasnije su im se promašaji obili o glavu, Kejn je sa naivno iznuđenog penala izjednačio, malo je falilo čak i da Pevci preokrenu, pošto se u završnici meča dobro uzdrmala stativa Čehovog gola.