≫

Imamo gol kvalifikacija: Poljaka šestorica nisu mogla da zaustave, Nemci brojali do 8, Robijev ubedljiv poraz (VIDEO)

Ne, to nije Brzi Gonzales nego Kamil Grosicki

• 3

Zaustavite fudbal, imamo gol kvalifikacija! Kamil Grosicki će sasvim sigurno biti jedan od junaka ovog ciklusa za odlazak na SP, pošto je u 11. minutu meča predriblao šestoricu Rumuna i dao gol njihovom golmanu.

Samo je najavio ubedljiv trijumf koji je sa dva gola u finišu meča potvrdio Robert Levandovski.

Ovaj meč je imao svoju uvertiru na ulicama Bukurešta, a bio je i prekinut na 10 minuta zbog toga što je napadač Bajerna pogođen topovskim udarom.

Poljaci posle ove pobede imaju 10 bodova, Crna Gora sedam, a Danska šest. Dance je u igru vratila ubedljiva pobeda nad kazahstanom kod kuće (4:1).

Francuska je lider grupe A i sa osmehom na licu dočekuju 2017. godinu! U derbiju 4. kola Trikolori su na svom terenu savladali Švedsku rezultatom 2:1 (0:0).

Meč koji je sudio Milorad Mažić nije doneo ništa u prvom poluvremenu, a onda u nastavku tri gola za samo 10 minuta.

Najpre je Forsberg doveo goste u vođstvo iz slobodnog udarca da bi Pogba i Paje preokrenuli rezultat (58. i 65. minut).  Francuzi sada imaju 10 bodova, a Šveđani 7.

Vredi pomenuti da je srpski sudijski tim odlično odradio posao, iako su se Šveđani bunili u nekoliko navrata.

Engleska je na Vembliju održala čas fudbala Škotskoj i kući je ispratial sa tri gola u mreži - 3:0 (1:0)

Stardiž je doveo domaći tim u vođstvo u prvom poluvremenu, da bi Lalana i Kejhil zapečatili sudbinu Škotima.

U istoj grupi Slovenija je na jedvite jade slavila na Malti (1:0), dok je Slovačka bila silna protiv Litvanije.

Englezi su prvi u grupi sa 10 bodova, Slovenci imaju osam, a Slovaci šest.

U grupi C viđeno je iživljavanje Nemaca nad nemoćnim San Marinom (8:0), kao i prvi poraz Azerbejdžana kog s klupe vodi Robert Prosinečki (4:0).