Dovoljno je samo reći - LAJPCIG!!! (VIDEO)

Bikovi ubedljivo savladali Frajburg rezultatom 4:1

• 2

I posle 12. kola Bundes lige Lajpcig će biti prvi na tabeli, s obzirom na to da doskorašnji drugoligaš sada ima šest bodova više od Bajerna iz Minhena.

Bikovi su u uvodnom meču pomenutog 12. kola kao gosti demolirali Frajburg rezultatom 4:1 (3:1).

Sve je već bilo rešeno u prvom poluvremenu kada su Keita i Verner sa tri gola presudili domaćinu. Prvi je već u 2. minutu pogodio za 1:0, da bi Niderlehner u 15. izjednačio.

Tada je na scenu stupio Verner i svojim četvrtim i petim golom uveo meč u mirnu završnicu. Igrao se 21. i 35. minut kada je Verner pogađao mrežu.

Konačan rezultat postigao je Zabicer u 79. minutu za ukupno 30. bod i trenutno sezonu bez poraza.