Kad neko iz punog trka na ovaj način da gol sa više od 30 metara, možemo samo ovako da reagujemo! (VIDEO)

Džonatan Vieira obeležio poslednju utakmicu 13. kola Primere fenomenalnim golom

• 0

Utakmicom Las Palmas - Atletik Bilbao kompletirano je 13. kolo Primere, a pobedu su zabeležili domaćini od 3:1. Boateng je doveo Las Palmas u vođstvo golom u 40. minutu golom glavom posle dobrog centaršuta sa desne strane.

Duplirao ju je Momo u 50. minutu, da bi Garsija u 79. minutu sa penala uneo dramu u završnici utakmice. Fudbaleri Atletika su krenuli na sve ili ništa, a u 90. minutu im se to osvetilo, pošto je Džonatan Vijera krenuo u kontru, koju je krunisao fantastičnim golom.

Šutirao je sa više od 30 metara iz punog trka, tako što je bocnuo loptu i lobovao istrčalog golmana. Zaista pravo remek - delo

Primera, 13. kolo:

Petak:

Eibar – Betis 3:1

Malaga – Deportivo 4:3

(Santos 21. penal, 56, Ramirez 40, Ontiveros 90+2 – Borhes 4. penal, 80, Andone 72)

Real Madrid – Hihon 2:1