Bivši igrači Zvezde vodili Čuku do pobede, Kosanović grmeo na sudije, pa isključen u prvom poluvremenu

Brđani konačno uhvatili pobednički ritam

• 0

Fudbaleri Čukaričkog savladali su Novi Pazar 2:0 i tako nastavili niz dobrih rezultata.

To je "Brđanima" bila treća pobeda u poslednje četiri utakmice i sada su veoma  blizu grupe timova koji se bore za plasman u plej-of.

Strelci za domaći tim bili su Srnić i Ožegović.

U preostalim mečevima, Rad i Radnički iz Niša remizirali su na Banjici 1:1, dok se Napredak posle dva poraza, od Zvezde i Partizana, minimalnim trijumfom protiv Metalca 1:0, vratio na pobednički kolosek.

U preostalim mečevima Voždovac je, očekivano, slavio u Čačku 2:1, dok su Spartak i Radnik podelili bodove u Subotici 1:1.

Trener Radnika Milorad Kosanović isključen je u finišu prvog poluvremena meča u Subotici zbog prigovora sudiji.