≫

Simonović razočarano objasnio poraz Zvezde i ko je za to KRIV! (VIDEO)

Najiskusniji igrač Zvezde preuzeo odgovornost za poraz

• 21

Najiskusniji košarkaš Crvene zvezde Marko Simonović preuzeo je odgovornost za poraz od Žalgirisa 88:79.

Simonović koji je bio najbolji i najefikasniji igrač do 28. minuta, morao je van igre zbog pet ličnih grešaka i to zato što je petu dobio tehničku odmah posle četvrte lične greške jer je prigovarao sudiji.

Posle meča je jasno rekao da je on jedini krivac za poraz.

- Imali smo dobru situaciju u trećoj četvrtini. Ušli smo u konrolu cele utakmice.

- Napravio sam glupost i tako dveo ekipu u problem. Ja sam JEDINI KRIVAC za ovaj poraz.