Lajpcig u 2. minutu dao gol iz penala, Kolašinac tragičar Šalkea uprkos datom golu (VIDEO)

Bikovi savladali Šalke rezultatom 2:1

• 1

Lajpcig nastavlja da gazi! Osma pobeda u nizu, ovoga puta protiv Šalkea, ponovo je osamila Bikove na čelu Bundeslige - 2:1 (1:1).

Domaći tim je svoje golove postizao na početku prvog i drugog poluvremena, a tragičar je na kraju ispao Sead Kolašinac. Uprkos datom golu za izjednačenje.

Verner je već u 2. minutu bio precizan sa bele tačke, mada se stiče utisak da je Lajpcig počašćen penalom. Kolašinac je izjednačio u 31. minutu, ali je u 47. postigao autogol.

Lajpcig je tako neporažen i posle 13 kola. Ima 33 boda, tri više od Bajerna koji je u petak veče savladao Majnc u gostima (2:1).