≫

Kalinić dao petom gol o kom će se dugo pričati, Naingolan srušio Milan! (VIDEO)

Ljubičasti slavili spektakularan pogodak

• 1

Fudbaleri Fjorentine pobedili su Sasuolo sa 2:1 golovima Nikole Kalinića, koji je jednom spektakularno zakucao loptu u mrežu petom.

Posle dobre reakcije u 10. minutu, pola sata kasnije Kalinić se vrhunski snašao iako nije imao mnogo prostora za realizaciju, proradio je instinkt i petom je samo smestio loptu iza golmana.

U timu Fjorentine nije bilo Nenada Tomovića zbog žutih kartona, a ekipa je  došla do sedme pozicije na tabeli, dok je Sasuolo 15. sa 17 bodova. U duelu Rome i Milana, presudio je Naingolan sjajnim pogotkom u 62. minutu, koji je zapravo bio kazna za promašeni penal Nijanga u prvom poluvremenu. Zahvaljujući tome, Roma je prestigla roso-nere i ima 35 bodova, naspram 32 Milana. Juve je dominantan sa 39.