• 0

MEČ DANA: Šta od sporta nude televizije? (14. decembar)

Nakarakteristično raznovrsan sportski program za jednu sredu

  • 0

Kad vidite današnji raspored utakmica na TV programima, zapitaćete se da li je danas neki dan vikenda.
Ova sreda zaista nudi sjajan program - uz tradicionalan dan za košarku, fudbal se umešao vanrednim kolima.
Partizan u okviru FIBA Lige šampiona dočekuje lidera grupe Bešiktaš, a fudbaleri Crvene zvezde u Surdulici će pokušati da pobedom završe jesenji deo prvenstva.
Naravno, treba biti uz naše rukometašice, koje će pokušati da pobede Francusku u drugoj fazi Evropskog prvenstva.
SATNICA
08.30 FUDBAL, Klupsko Svetsko prvenstvo: Jeonbuk - Memlodi (Arena sport 1)
11.30 FUDBAL, Klupsko Svetsko prvenstvo: Atletiko Nasional - Hašima Antlers (Arena sport 1)
12.15 FUDBAL, Turski kup: Erzinkan - Galatasaraj (Sport klub 1)
16.00 FUDBAL, Super liga: Radnik - Crvena zvezda (Arena sport 1)
16.05 RUKOMET, EP za žene: Španija - Holandija (RTS 2)
17.30 KOŠARKA, Evrokup: Himki - Bilbao (Sport klub 1, Eurosport 2)
17.30 KOŠARKA, Evrokup: Nižnji Novgorod - Cedevita (Sport klub 2)
18.00 KOŠARKA, Evrokup: Zenit - Unikaha (Sport klub 4)
18.20 RUKOMET, EP za žene: Švedska - Nemačka (RTS 2)
18.30 FUDBAL, Holandski kup: Cvole - Utreht (Sport klub 2)
18.30 KOŠARKA, FIBA Liga šampiona: Mornar - Tenerife (Arena sport 1)
18.45 FUDBAL, Francuski Liga kup: Bordo - Nica (Arena sport 3)
19.00 RUKOMET, SEHA liga: Izviđač - Nekse (Arena sport 2)
19.15 KOŠARKA, Evrokup: Hapoel Jerusalim - Ulm (Sport klub 5)
20.00 FUDBAL, Portugalski kup: Real - Benfika (Arena sport 4)
20.30 KOŠARKA, Evrokup: Fuelnabrada - Lijetuvos (Sport klub 2, Eurosport 2)
20.30 KOŠARKA, FIBA Liga šampiona: Partizan - Bešiktaš (Arena sport 1)
20.35 RUKOMET, EP za žene: Srbija - Francuska (RTS 2)
2045. FUDBAL, Premijer liga: Midlzbro - Liverpul (Sport klub 2)
20.45 RUKOMET, Bundes kup: Balingen - Rajn-Nekar Loven (Arena sport 2)
21.00 FUDBAL, Premijer liga: Kristal Palas - Mančester junajted (Sport klub 1)
21.00 FUDBAL, Premijer liga: Mančester Siti - Votford (Sport klub 4)
21.00 FUDBAL, Premijer liga: Totenhem - Hal (Sport klub 5)
21.00 FUDBAL, Francuski Liga kup: PSŽ - Lil (Arena sport 3)
22.00 FUDBAL, Portugalski kup: Vitoria Setubal - Sporting CP (Arena sport 5)
(Telegraf.rs)

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Preporuka sa Weba

by Content Exchange

Google preporuke

Najnovije vesti

Dozvoljavam da mi Telegraf.rs šalje obaveštenja o najnovijim vestima