• 0

Suzuki dao gol, pa proslavom isprovocirao Ronalda pred finale Svetskog klupskog prvenstva (VIDEO)

Portugalac će u Japanu imati motiv više posle ovoga

• 0

Fudbaleri Kašime prvi su finalisti Svetskog klupskog prvenstva u fudbalu, pošto su savladali Atletiko Nasional sa 3:0 u polufinalu. Poveli su Japanci iz penala golom Doija u 33. minutu, a u finišu meča su dokrajčili Kolumbijce golovima Enda u 83. minutu i Suzukija, dva minuta kasnije.
Upravo posle gola Suzukija bilo je jasno da će sigurni igrati finale, a tamo ih najverovatnije čeka Real Madrid, koji svoj meč polufoinala protiv Kluba Amerika iz Meksika igra u četvrtak od 11.30 na stadionu u Jokohami.
Zbog toga je strelac poslednjeg gola za japansku ekipu odlučio da isprovocira najboljeg fudbalera ''Kraljevskog kluba'', Kristijana Ronalda pošto je slavio gol identično kao on uz glasan uzvik ''SIIIIIM'', i ispružene ruke pored tele, po ugledu na Portugalca.