• 0

Poslednje sekunde i gol tehologija odveli Real u finale (VIDEO)

Madriđani dali golove u poslednjim trenucima prvog i drugog poluvremena

• 0

Fudbaleri madridskog Reala plasirali su se u finale Svetskog klupskog prvenstva, pošto su u polufinalu savladali meksičku Ameriku rezultatom 2:0 (1:0).
Strelci za šampiona Evrope bili su Karim Benzema u 45+1. i Kristijano Ronaldo u 90+2. minutu.

Najbolji fudbaler sveta prethodno je u prvom poluvremenu pogodio prečku, a potom u nastavku nije iskoristio jednu veliku šansu, kada sa samo tri metra nije uspeo glavom loptu da sprovede u mrežu.
Zanimljivo, kod drugog gola radila je gol tehnologija i Ronaldo sigurno 60 sekundi nije znao da li ej strelac ili ne.
Madriđani će se za trofej boriti protiv japanske Kasime, koja je u sredu, u prvom polufinalu, savladala kolumbijski Atletiko Nasional. Finale je na programu u nedelju od 11.30 sati.