• 0

Mažića i ekipu dižu u nebesa: Srpski tim sjajno sudio na derbiju koji 6 godina nije završen ovim rezultatom (VIDEO)

Srpski sudijski tim bez greške ''odradio'' tradicionalni arabijski derbi

• 0

Kao što je Telegraf najavio u petak, Milorad Mažić, Dalibor Đurđević i Milovan Ristić su sudili veliki derbi Saudijske Arabije između Al Nasra i Al Hilala.
I sudeći prema komentarima tamošnjih medija bili su sjajni kao i čitave ove godine. Tradicionalni derbi Saudijske Arabije je najteža utakmica koja se može suditi u tamošnjoj profesionalnoj ligi, a srpski tim ga je odradio bez greške.

''Uveli su meč u mirnu luku, što je tokom mečeva Al Nasra i Al Hilala izuzeto teško'', bio je jedna od komentara tamošnjih medija, a Mažić i ekipa su ponovo dokazali da s pravom uživaju visok rejting u svetu.
Inače, meč je završen rezultatom 1:1, a oba gola pala su u prvom poluvremenu. Gosti su poveli preko Al Burjaka u 16. minutu, da bi Tomasov u 33. postavio konačan rezultat. Oba gola su viđena posle greške golmana.
Zanimljivo, ova dva tima punih šest godina nisu odigrala nerešeno. I tog 24. oktobra 2010. godine bilo je 1:1.