Dortmundov kiks i Kostićeva asistencija za kraj 2016. godine! (VIDEO)

Lepa uvertira za sutrašnji derbi između Bajerna i RB Lajpciga

• 1

Golova je bilo na sve četiri utakmice odigrane u prvog dana vanrednog 16. kola Bundes lige, ujedno i poslednjem u 2016. godini.

Dortmund je na svom stadionu opet kiksirao, zbog čega je dozvolio da mu Ajntraht umakne za dva boda, zahvaljujući pobedi Ajntrahta u Frankfurtu nad Majncom (3:0).

"Milioneri" su remizirali 1:1 sa Augzburgom - gosti su i poveli u prvom poluvremenu pogotkom Dong-Vonga, a Dembele je početkom drugog dela igre izjednačio.

All Goals & Highlights HD - Dortmund 1-1 FC... by livescoreIn

HSV je na svom stadionu stigao do treće pobede i to protiv Šalke, zahvaljujući golovima Milera u 60. i Vuda u 82. minutu. Srpski repreznetativac Filip Kostić je inače asistirao pri prvom pogtku.

Volfsburg izlazi iz krize i upisao je drugu pobedu u nizu, savladavši kao gost Mehengladbah.