SRAMOTA! Đokovićev Rolan Garos nije izabran kao jedan od najvažnijih teniskih trenutaka u 2016! (VIDEO)
Specijalizovani teniski sajt ''Tennis channel'' se propisno obrukao kada je u pitanju izbor četiri najvažnija događaja za kalendarsku 2016. godinu. Posle izbora koji su napravili, pitanje je koliko će ih fanovi smatrati specijalizovanim za tenis.
Naime, među četiri ključna događaja u godini koja je na izmaku nema jednog od najvažnijih događaja u sportu inače, a ne samo u tenisu - osvajanje Rolan Garosa od strane Novaka Đokovića, kojim je ušao u istoriju kao drugi teniser posle Roda Lejvera, koji je istovremeno držao sve četiri Gren slem titule u svojim rukama.
Umesto toga, oni su odabrali sledeće:
1 - Endi Mari prvi put na vrhu ATP liste.
2 - Kraj ''velike četvorke'' usled povreda, pauza i loših rezultata koje su imali Rodžer Federer i Rafael Nadal.
3 - Prva Gren slem titula Anđelik Kerber, kada je osvojila Australijan open, a zatim postala i broj 1 na VTA listi.
4 - Pobeda Dominike Cibulkove na Anđelik Kerber u finalu završnog VTA šampionata:
Šta vi mislite o ovoj listi i izostanku Đokovićevog Rolan Garosa na njoj?
(Telegraf.rs)
Video: Mirko Ocokoljić: "Džabari Parker nije igrao zbog onog što sam video na treningu"
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Суљага
Знају да опет неће имати о коме да пишу сем о Новаку!Тек им долази златна Новакова ера!Пукнуће од јада!Убрзо долазе на ред сва 4 грем слема!Јадни су и фрустрирани ти људи !
Podelite komentar
vera
Nista neocekivano obzirom da Nole predstavlja Srbiju da je on neki englez nemac ili sl. bilo bi drugacije svakako
Podelite komentar
Srboljub
Pa sve vreme su o Djoki pisali samo kad nema gde? Najveći dogadjaj za njih je da Nole nije više prvi, za njih je to kao da je zadnji i više ne postoji? Neće ga više pomenuti. Ubazili mu trojanca i sada je u tenisu sve OK. Najzad je Mare nekako prvi?
Podelite komentar