≫

Totenhem primio gol u 69. sekundi, a zatim demolirao protivnika (VIDEO)

Pevci savladali Sautempton rezultatom 4:1

• 0

Utakmica u Sautemptonu nije mogla gore da počne za Totenhem koji je na samom isteku 1. minuta primio gol.

Tačnije, Sveci su preko Van Dijka poveli u 69. minutu, ali je gostujući tim na kraju slavio rezultatom 4:1.

Totenhem je najpre izjednačio u 19. minutu preko Dele Alija, da bi već na početku drugog dela (52. minut) Hari Kejn preokrenuo na 2:1.

Ključan momenat dogodio se šest minuta kasnije kada je Redmond oborio Alija u kaznenom prostoru,a  sudija mu pokazao crveni i loptu stavio na belu tačku. Krajnje diskutabilna odluka.

Kejn je loptu poslao daleko iznad gola, ali 10 fudbalera domaćeg tima nisu mogli ništa u napadu da naprave. Kazna je stigla u finišu kada je Son povisio na 3:1 u 85. minjutu da bi Ali u 87. postavio konačan rezultat.

Srpski reprezentativac Dušan Tadić igrao je od 72. minuta.