Tadić i Sveci ne žele da Liverpul igra sa Junajtedom na Vembliju (VIDEO)

Sveci dobili Redse 1:0 u prvom meču polufinala LIga Kupa

• 0

Liverpulu ne ide na Kup mečevima! Posle razočaravajućih 0:0 protiv četvrtoligaša Plimuta na svom terenu u okviru FA Kupa, Redsi su u polufinalu Liga Kupa doživeli poraz u Sautemptonu.

Domaći tim je slavio rezultatom 1:0 golom Rejmonda u 20. minutu, posle kiksa odbrane.

Glavni krivac svakako je estonski reprezentativac Klavan koji je u paru sa Lovrenom igrao štopera.

Daleko od toga da Liverpul nije mogao do gola, ali svakkao najviše mogu da zahvale svom golmanu Kariusu što rezultat nije bio ubedljivije na strani Svetaca.

Srpski reprezentativac Dušan tadić igrao je svih 90 minuta za Sautemptom, a umalo nije ostao upisan kao asistent posle velike prilike koju je njegov saigrač imao sredinom prvog poluvremena.

Podsetimo, finale se igra na Vembliju, a tamo je jednom nogov već Mančesterj junajted koji je sa 2:0 slavio protiv Hala u utorak.

Ono što može da raduje Jirgena Klopa jeste da je Filip Kutinjo ponovo zaigrao psole povrede i biće spreman za nedeljni derbi protiv Junajteda u okviru Premijer lige.