≫

Juventus strepeo do poslednjeg minuta, ali prošao u 1/4 finale kupa! Tamo je i Fjorentina posle penala u 93. (VIDEO)

Pet golova u Torinu i prolaz Juventusa * Viola jedva do Napolija

• 1

Juventus je u četvrtfinalu Kupa Italije! Aktuelni šampion Italije bio je bolji od Atalante rezultatom 3:2 na svom terenu.

Iako su vodili 2:0 i 3:1, Bjankoneri su strahovali do poslednjeg trenutka meča sa najprijatnijim iznenađenjem Serije A.

Prvo poluvreme proteklo je u znaku Marija Mandžukića koji je najpre u 22. asistirao Dibali za sjajan pogodak, da bi u 34. i sam zatresao mrežu.

Zatim je Konko u 72. smanio na 2:1, a Pjanić iz penala povisio na 3:1 samo tri minuta kasnije. Konačan rezultat postavio je Lat Late u 82. minutu.

U četvrtfinalu čekaju boljeg iz meča Milan - Torino.

I Fjorentina je među osam najboljih, ali tek posle gola iz penala koji su postigli u 93. minutu.

Federiko Bernardeski je najpre iznudio, potom i realizovao jedanaesterac i tako odveo Violu na megdan Napoliju.

Kjevo je čitavo drugo poluvreme igrao bez Ivana Radovanovića koji je isključen u nadoknadi prvog dela zbog dva žuta kartona.