Golman se nije ni pomerio: Mesi sjajnim golom iz slobodnjaka odveo Barsu u 1/4 finale Kupa Kralja (VIDEO)

Novi gol Argentinca iz slobodnog udarca. Ovoga puta za plasman među osam

• 4

Bilo je gusto, ali je Barselona uspela da nadoknadi gol minusa iz prvog meča i prođe dalje - Katalonci su na svom terenu savladali Atletik Bilbao rezultatom 3:1 (1:0).

Za gol više nego što su Baskijci imali u prvom meču (2:1). Ali, kakav gol1 Spektakularan. U režiji Lea Mesija.

Igrao se 78. minut kada je Argentinac namestio loptu i prevario Iraizoza. nemoćni golman gostiju samo je ispratio pogledom loptu u mrežu.

Pre toga i Suarez se upisao u strelce u 35. minutu. Takođe fenomenalnim pogotkom. Gol koji je Barsi doneo kakvu takvu sigurnost bio je onaj koji je Nejmar postigao u 48. minutu iz penala, ali je Saborit u 51. doneo uzbuđenje koje je trajalo sve do kraja.

Jer, da su postigli gol, Baskijci bi otišli dalje. A u četvrtfinalu Kupa su još Alaves, Alkoron i Real Sosijedad.