Inter gubio na poluvremenu, pa u poslednjih 20 minuta spustio na zemlju ''Leteteće magarce'' (VIDEO)

Neroazuri vezali 5. pobedu u Seriji A

• 1

Inter je došao do pobede protiv Kijeva od 3:1, iako je gubio na poluvremenu sa 1:0. Sa nova tri boda Neroazuri su sitigli na korak od mesta koje vodi u Ligu šampiona pošto imaju 36 bodova, dva manje od Napolija, koji doduše ima meč manje.

Kijevo je poveo golom Serđa Pelisijera u 34. minutu, kada se sjajno snašao u petercu posle kornera i iz voleja postigao gol za muk na Meaci.

''Leteći magarci'' su otišli na pauzu sa vođstvom od 1:0, ali je u drugom poluvremenu usledio veliki preokret u režiji Ikardija, Perišića i Edera.

Ikardi je u 69. minutu sjajno reagovao posle dobrog centaršuta Kandreve sa desnog boka i najavio totalni preokret. Do njega je došlo u samoj završnici, kada je Perišić posle odličnog prodora postigao gol za 2:1 u 86. minutu, da bi u 93. minutu Eder zapečatio pobedu, nakon što je odbrana Kijeva napravila grešku pred svojim golom.