≫

Katai s klupe gledao gol Radoje u 89. minutu za pobedu Selte (VIDEO)

Sjajan pogodak povremenog reprezentativca Srbije

• 1

Nemanja Radoja je junak Selte! Golom povremenog srpskog reprezentativca u 89. minutu, domaćin je slavio rezultatom 1:0 protiv Alavesa.

Radoja je sjajno pratio akciju po desnoj strani, driblingom izbacio čuvare i potom matirao golmana Alavesa.

Za goste nije igrao bivši fudbaler Crvene zvezde Aleksandar Katai koji je svih 90. minuta presedeo na klupi.

Nešto ranije, u matine terminu, Valensija je pobedila Espanjol rezultatom 2:1.

Montoja i Mina su pogađali za Slepe Miševe, a Lopez je u 85. donekle uneo neizvesnost.