Poraz Čukaričkog pred odlazak na Kipar: Brđani primili 3 gola na Adi (FOTO)

Trener Lalatović video sve nedostatke ekipe

• 0

Fudbaleri Čukaričkog neslavno su završili prvi deo priprema, pošto su u trećem kontrolnom meču poraženo od Bačke rezultatom 3:2 (2:2).

Meč je igran na Adi Ciganliji po veoma hladnom vremenu, a gosti iz Bačke Palanke su već na početku vodili sa 2:0.

Čeković je pogađao mrežu Petrića u 15. i 19. minutu, dok je štoper Brđana Đurić postigao autogol u 60. minutu. Golove za domaćina dali su Obradović u 34. i Mladen Docić u 40. minutu.

Za Brđane su u prvom poluvremenu igrali: Nikola Petrić, Petar Jovanović, Stefan Živković, Dušan Lagator, Marko Tomić, Marko Docić, Igor Matić, Asmir Kajević, Nemanja Obradović, Ognjen Ožegović i Petar Bojić.

U drugom su šansu dobili: Filip Pajović, Sava Radić, Đorđe Bašanović, Dragoljub Srnić, Piasentin Lukas, Saša Jovanović, Aleksandar Jevtić, Đorđe Đurić, Zehrudin Mehmedović, Marko Šarić i Nemanja Milojević.

Čuka je u prva dva pripremna meča bila bolja od ČSK-a (5:0) i BASK-a (9:0), ali su pred prvim ozbiljnim protivnikom položili oružje.

Podsetimo, Nenad Lalatović u petak vodi ekipu na Kipar gde će se obaviti drugi deo priprema.