≫

Junak dana - igrač Lacija postigao četiri gola!

Marko Parolo obeležio kolo u "Kalču", a i njegov tim koji je dao šest Peskari

• 0

Sve utakmice 23. kola Serije A ostale su u senci goleade u Peskari gde je Lacio do vrha napunio mrežu istoimenog domaćeg tima (6:2), a najzaslužniji za nesvakidašnji "rafal" Rimljana bio je četvorostruki strelac Marko Parolo.

Parolo je u 10. i 14. minutu postigao prva dva gola i najavio da će ovo biti njegov najefikasniji meč u pro karijeri.

Ipak, pre nego što je Lacio ponovo ubacio u "viši stepen prenosa", igrači Peskare su uspeli da izjednače (Benali, Brugman), ali i da promaše penal i svakako zadovoljniji odu na veliki odmor s obzirom na razoj situacije.

U nastavku meča, Parolo je nastavio tamo gde je stao u prvom delu igre - treći gol je postigao u 49. minutu.

Keita i Imobile su otklonili sve dileme oko pobednika, a junak dana Parolo stavio je tačku na goleadu i na svoje ultra efikasno izdanje u 77. mintu.

Lacio je zadržao poziciju borj četiri na tabeli ispred Intera koji igra u nedelju uveče protiv Juventusa.

Poraz, poraz, poraz, pa još jedan poraz: Milan je gubitnički tim! (VIDEO)

Na stadionu "Atleti Azzurri d'Italia" tim iz Bergama pobedio je Kaljari 2:0 golovima Argentinca Alehandra Gomeza u 4. i 16 minutu, i do kraja uspešno sačuvao prednost.

Torino naših Mihajlovića, Ljajića i Lukića, dobro je počeo u Empoliju: poveo golom Belotija, ali je onda sve počelo da ide na vodenicu domaćeg tima. Najpre je Hart primio komičan gol posle lošeg povratnog pasa svog defanzivca koji je usporila voda, a u nastavku je usledio novi šok za goste - promašili su penal.

Jedanaesterac je iznudio Adem Ljajić, ali ga je Jago Falke loše izveo i tako propustio idealnu šansu da svom timu obezbedi tri boda.