≫

Bajern se spasio u 96. minutu, fudbaler Frankfurta kandidat za promašaj godine (VIDEO)

Bavarci sada imaju osam bodova viška u odnosu na Lajpcig, ali i meč više

• 3

Čak i kada ne igraju na svom nivou, fudbaleri Bajerna osvajaju bodove u Bundesligi! Ovoga puta su, doduše, osvojili samo bod na gostovanju u Berlinu, i to na kakav način?!

Golom u 96. minutu izvukli su bod protiv Herte - 1:1! Ko drugi, nego Robert Levandovski.

Prethodno je Vedad Ibišević u 21. minutu iskoristio jedan kontranapad domaćeg tima i matirao Manuela Nojera.

Važnu pobedu u borbi za Ligu šampiona ostvarila je Borusija u Dortmundu. Pao je Volfsburg rezultatom 3:0.

Najpre je Bruma u 20. minutu postigao autogol, da bi Pišček i Dembele u drugom poluvremenu rešili pitanje pobednika.

Milioneri sada imaju 47 bodova koliko i Hofenhajm. Ova dva kluba dele 3. mesto.

Ajntarh je propustio priliku da bude ispred njih, ali pre svega zahvaljujući neverovatnom promašaju Japanca Makota Hasebe.

Pri rezultatu 1:0 za Ignolštad, Hasebe je izveo penal koji mu je odbranjen da bi odbijenu loptu poslao direktno u prečku. Kazna je stigla i gosti su slavili sa 2:0.