Ovaj čovek je nezaustavljiv: Kejn ne zna kad je dosta! (VIDEO)

Totenhem pobedio Everton 3:2

• 1

London je ove godine prestonica najboljeg fudbala u Engleskoj.

Čelsi jeste odmakao, ali Totenhem odbija da posustane u borbi do trona, i pritom igra dopadljiv i efikasan fudbal. Lako mu je, jer u svojim redovima ima fantastičan trio, najbolji na Ostrvu: Kejn, Ali, Eriksen.

Apostrofiraćemo Harija Kejna, momka koji igra u neverovatnoj formi. Sa dva gola bio je najzaslužniji za pobedu "pevaca" protiv Evertona 3:2 na "Vajt Hart Lejnu" i upisao 18. i 19. gol ove sezone, za beg od pratilaca na vrhu liste strelaca.

U listu strelaca upisao se isto tako senzacionalni Dele Ali, za 3:1, dok su goste "u život" vraćali Lukaku, za 2:1, i Ener Valensija duboko u nadoknadi vremena, ali ga nisu vratili.

Kejnu u 20. minutu nije trebala pomoć saigrača: prihvatio je loptu na tridesetak metara od gola, povukao napred i raspalio po lopti - sjajan gol!

Sjajni napadač je u 55. minutu udvostručio vođstvo ekipe Maurisija Poketina, ali je u toj situaciji imao pomoć i saigrača, još više odbrane "karamela", koja je "petljala" na svojoj polovini, Ali se snašao i asistirao Kejnu, a ovaj ponovo bio neumoljiv.

Na drugoj strani, Everton je iz jedne od retkih akcija napred uspeo da profitira preko najboljeg strelca Lukakua. I njemu se ukazao brisan prostor posle pada jednog od štopera Totenhema. Za Belgijanca je takva situacija bila rutina. Lopta ide u donji dalji ugao, i pravo niotkuda eto drame u Londonu.

Međutim, utisak dana je da napad Evertona ne može da postigne toliko golova koliko odbrana može da primi. U 90+2. minutu nabačena lopta unutar kaznenog prostora prošla je kroz srce odbrane gostiju, a Ali je majstorski preusmerio u gol.