≫

Mihajlović ima napadača kakvog niko nema: Het-trik strašnog Belotija za osam minuta! (VIDEO)

Ljajić dvostruki asistent, Juventus igrao nerešeno u Udinama, Inter razgoropađen na Sardiniji

• 1

Šta bi Torino i šta bi Siniša Mihajlović da nemaju Andreu Beltotija?

Nezaustavljivi golgeter "bikova" je zablistao po ko zna koji put ove sezone, i to samo nekoliko dana nakon što je Fiorentini dao dva gola u Firenci.

U nedelju popodne otišao je korak dalje: postigao je sva tri gola u pobedi Torina protiv Palerma, koji je poveo na severu Italije, a onda osetio moć prvog strelca Serije A.

Beloti se ovim "rafalom" osamio na čelu liste strelaca sa 22 pogotka.

Ali, i te kako su strepeli navijači Torina, jer pobeda nije bila ni "na vidiku" s obzirom na to da su Sicilijanci vodili sve do 73. minuta. I tada je na scenu stupio Beloti, ali i naš Adem Ljajić koji je sa dve asistencije dao ogroman doprinos preokretu.

Beloti je tri gola postgao u roku od samo osam minuta: prvi u 73, drugi u 76, a svoje izuzetno izdanje krunisao je u 81. i stavio tačku na ovaj meč.

U ostalim mečevima 27. kola šampion Juventus je "iščupao" bod u Udinama protiv Udinezea (1:1) golom Bonućija, pošto su gosti vodili veći deo meča i pogodili stativu.

Na Sardiniji, Inter je odigrao odličan meč i deklasirao Kaljari 5:1.

Strelci za "neroazure" bili su Perišić dva puta, Ikardi iz penala, Banega i Galjardini.