≫

Katai ''pocepao'' Sevilju: Dao je možda i najčudniji gol u svojoj karijeri (VIDEO)

Bivši igrač Crvene zvezde se još jednom pokazao kao odličan džoker trenera Alavesa, pošto mu je bilo dovoljno svega 10 minuta da postigne izjednačujući gol

• 2

Aleksandar Katai ponovo je zablistao u dresu Alavesa, pošto je postigao pogodak u remiju protiv Sevilje za 1:1 u 26. kolu Primere. Bivši fudbaler Zvezde se još jednom pokazao kao sjajan džoker trenera Pelegrina, koji mu je dao šansu sa klupe u 65. minutu pri vođstvu Andalužana od 1:0 golom Ben Jedera u 23. minutu.

U duelu protiv Valensije je za svega minut proveden u igri postigao prvenac pre nekoliko dana, a ovoga puta mu je bilo dovoljno 10 minuta da zatrese mrežu Sevilje, koja je do ovog remija imala šest vezanih pobeda u svim takmičenjima.

Našao se na pravom mestu kod jednog napada svoje ekipe i iskoristio gužvu u šesnaestercu i bukvalno sa gol linije zakucao loptu u mrežu.

Verovatno ni sam Katai ne pamti da je postigao pogodak sa manje udaljenosti nego što je to bio slučaj u ovoj situaciji.